Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Ośrodek Pomocy Społecznej w Trawnikach

AKTUALNOŚCI, strona 2:

Szczególne rozwiązania służące ochronie dla członków rodzin wielodzietnych posiadających Kartę Dużej Rodziny, którzy są odbiorcami energii elektrycznej w 2023 r.

Utworzono dnia 16.01.2023

Szczególne rozwiązania służące ochronie odbiorców energii elektrycznej w 2023 r. dotyczą m. in. ochrony rodzin wielodzietnych, w których odbiorca uprawniony to posiadacz Karty Dużej Rodziny, który jest rodzicem rodziny wielodzietnej i dokonuje zakupu energii elektrycznej w celu jej zużycia na własny użytek.

czytaj dalej na temat: Szczególne rozwiązania służące ochronie dla członków rodzin wielodzietnych posiadających Kartę Dużej Rodziny, którzy są odbiorcami energii elektrycznej w 2023 r.

mLegitymacja to elektroniczna wersja legitymacji emeryta-rencisty, którą dotychczas ZUS wydawał w formie plastikowej karty.

Utworzono dnia 16.01.2023

Jeśli jesteś emerytem lub rencistą i masz urządzenie mobilne z dostępem do Internetu (np. smartfon) – zainstaluj bezpłatną aplikację mObywatel. W tej aplikacji znajdziesz elektroniczny dokument: mLegitymację. Dodaj ją do swojego wykazu dokumentów. Aplikację mObywatel pobierzesz ze sklepów Google Play i App Store.

czytaj dalej na temat: mLegitymacja to elektroniczna wersja legitymacji emeryta-rencisty, którą dotychczas ZUS wydawał w formie plastikowej karty.

Pomoc Żywnościowa 2022

Utworzono dnia 22.10.2022

W ramach współpracy z Fundacją Bank Żywności w Lublinie prowadziliśmy dystrybucję żywności dla osób najbardziej potrzebujących w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020 Podprogram 2021.

czytaj dalej na temat: Pomoc Żywnościowa 2022

INFORMACJA DODATEK OSŁONOWY.

Utworzono dnia 20.07.2022

Szanowni Państwo, informujemy, że od stycznia 2022 r. można składać wnioski o nowe świadczenie – dodatek osłonowy zgodnie z ustawą z dnia 17 grudnia 2021 r. o dodatku osłonowym. Przyjmowaniem wniosków i przyznawaniem dodatku osłonowego będzie zajmował się Ośrodek...

czytaj dalej na temat: INFORMACJA DODATEK OSŁONOWY.

INFORMACJA

Utworzono dnia 05.01.2022

Szanowni Państwo informujemy, że w piątek 7 stycznia 2022 r. Ośrodek Pomocy Społeczniej w Trawnikach będzie NIECZYNNY! za powstałe utrudnienia przepraszamy!

czytaj dalej na temat: INFORMACJA

Jeśli jesteś w ciąży lub właśnie urodziłaś dziecko i nie wiesz czy podołasz jego wychowaniu?

Utworzono dnia 12.10.2021

Być może jesteś w trudnej sytuacji osobistej i nie możesz zaopiekować się swoim dzieckiem oraz zapewnić mu odpowiedniej przyszłości. Zastanawiasz się, co możesz zrobić. Skontaktuj się z Ośrodkiem Adopcyjnym w Lublinie: tel. 81 528 76 16 (17-19), kom. 535 287 620 Otoczymy Cię...

czytaj dalej na temat: Jeśli jesteś w ciąży lub właśnie urodziłaś dziecko i nie wiesz czy podołasz jego wychowaniu?

WYDAWANIE SKIEROWAŃ -POMOC ŻYWNOŚCIOWA

Utworzono dnia 03.08.2021
Wydajemy skierowania do otrzymania pomocy żywnościowej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebujących (FEAD) w Podprogramie 2021. Pomocą żywnościową mogą być objęte osoby i rodziny...
czytaj dalej na temat: WYDAWANIE SKIEROWAŃ -POMOC ŻYWNOŚCIOWA

WYDAWANIE ŻYWNOŚCI

Utworzono dnia 03.08.2021

Wydawanie żywności dla mieszkańców Gminy Trawniki, którzy zostali zakwalifikowani do otrzymywania bezpłatnie pomocy żywnościowej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebujących...

czytaj dalej na temat: WYDAWANIE ŻYWNOŚCI

POSZYKIWANY DO PRACY PRACOWNIK W ZAWODZIE PRACOWNIKA SOCJALNEGO

Utworzono dnia 27.07.2021

  Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Trawnikach informuje, iż poszukuje do pracy pracownika w zawodzie pracownika socjalnego. Szczegóły ogłoszenia znajdują się w BIP OPS w Trawnikach w zakładce ogłoszenia praca oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie OPS w Trawnikach....

czytaj dalej na temat: POSZYKIWANY DO PRACY PRACOWNIK W ZAWODZIE PRACOWNIKA SOCJALNEGO