Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Ośrodek Pomocy Społecznej w Trawnikach

Kontakt

KONTAKT:

Jeżeli mieszkasz na terenie Gminy Trawniki znalazłeś się w trudnej sytuacji życiowej, z którą nie możesz sobie poradzić, chciałbyś uzyskać informacje nt. możliwości pomocy w zakresie świadczeń pomocy społecznej, zasad przyznawania oraz wysokości świadczeń rodzinnych, świadczenia wychowawczego, funduszu alimentacyjnego, stypendiów socjalnych zgłoś się do Ośrodka Pomocy Społecznej w Trawnikach od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30.

Do Ośrodka możesz zgłosić się:

  • osobiście/pisemnie: Ośrodek Pomocy Społecznej w Trawnikach Trawniki 636, 21–044 Trawniki;
  • telefonicznie: tel./faks 81 582 11 87 lub 81 585 60 47;
  • za pomocą e-mail:

Dokładnych informacji dotyczących realizowanych świadczeń, zasad ich przyznawania, wysokości, udzielą pracownicy w Ośrodku Pomocy Społecznej.

ELEKTORNICZNA SKRZYNKA PODAWCZA:

W celu dostarczenia do Ośrodka Pomocy Społecznej w Trawnikach dokumentu elektronicznego, należy zarejestrować się na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP) pod adresem epuap.gov.pl .

Przy pomocy elektronicznej skrzynki podawczej załatwią Państwo każdą sprawę należącą do kompetencji Ośrodka Pomocy Społecznej w Trawnikach.

Elektroniczna skrzynka podawcza pozwala na doręczanie do instytucji pism podpisanych bezpiecznym podpisem elektronicznym lub Profilem Zaufanym, w sposób zapewniający otrzymanie urzędowego poświadczenia przedłożenia (UPP). UPP jest dowodem doręczenia pisma, a widniejąca na nim data stanowi datę doręczenia.

W celu wysłania pisma ogólnego do podmiotu publicznego w polu „wybierz urząd lub instytucję, do której składasz pismo” wpisujemy: OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ (21-044 TRAWNIKI, WOJ. LUBELSKIE)